Sudija: Mažić Milorad , pomoćnici: Tomičić Nikola i Živković Saša.

Strelci: Subašić (19"), Milijaš (26", 80").

FK CRVENA ZVEZDA: Stamenković , Ninkov , Gaj , Tomović , Petković , Bogdanović , Milijaš (kap.) , Lazetić , Koroman , Subašić i Edgar.

FK JAGODINA: Vasković , Ristanović , Lukić , Mihajlović , Žunić , Radosavljević , Živković M , Živković B , Pavlović , Prodanović , Spasojević.

Fudbaleri Crvene zvezde kreću sa centra.

4. minut, prvi šut ka golu Jagodine. Lazetić je pokušao sa desne strane iskosa, ali je njegov udarac levom nogom zaustavio golman Vasković.

Igrači Jagodine više pažnje posvećuju igranju odbrane i čekanju prilike da iz kontre ugroze gol Zvezde, dok naš tim ima znatno veći posed lopte i većina napada ide po bokovima, preko Petkovića i Koromana, odnosno Ninkova i Lazetića.

Ređaju se napadi, ali bez ozbiljnijih prilika.

GOL! 1:0, 18. minut. Koroman je primio loptu na levom krilu, veoma je brzo reagovao i uputio centaršut na peterac, gde se odlično snašao Subašić i iz prve zahvatio loptu i pododio gol.

20. minut, Koroman je ponovio akciju kao kod prvog gola, izbacio je dva igrača koja su ga pratila, ali je njegovu loptu koju je uputuo u kazneni prostor Jagodine, sa glave Edgara skinuo Mihajlović.

22. minut, Petković koji pomaže Koromanu po levoj strani, ubacio se duboko po krilu, primio loptu i odlično pronašao Edgara na nekih 7-8 metara, ali je njegov udarac glavom uhvatio golman gostiju.

24. minut, Lazetić je imao solo prodor po desnoj strani, ali ga je zaustavio Mihajlović. Sudija pokazuje da nema faula.

GOOOL! 2:0, 27. minut. Tomović je odlično poslao loptu za utrčalog Ninkova, do lopte je prvi stigao Mihajlović, ali mu je Ninkov oduzeo nakon čega ga je odbrambeni igrač Jagodine faulirao. Sudija pokazuje na belu tačku i daje žuti karton Mihajloviću.
Siguran sa 11 metara je Milijaš, koji pogađa donji levi ugao gola.

30. minut, Sa preko 25 metara, Stamenkovića je pokušao da iznenadi Pavlović, ali je lopta prošla pored stative.

34. minut, Koroman je ponovo prošao po levoj strani, ovoga puta je ušao u sredinu i šutirao sa 20 metara, loptu je vrhovima prstiju u korner izbavio Vasković.

36. minut, posle kornera Jagodine, lopta dolazi do Žunića, koji je pokušao glavom sa 13 metara da lobuje Stamenkovića, ali lopta ide preko gola.

39. minut, Edgar je odlično primio loptu na 20 metara, rukom je reagovao Mihajlović, ali sudija ne svira ništa.

44. minut, naš tim je imao odličnu priliku za kontru posle kornera Jagodine, ali je Koroman zaustavljen na sredini terena od strane dva čuvara.

Kraj prvog poluvremena. Najbolja igra Crvene zvezde u prvih 45 minuta ove sezone krunisana je sa dva pogotka.

Počinje drugo poluvreme. Bez izmena na obe strane.

Prvih 5 minuta igre, uglavnom se odvija na sredini terena. Bez ozbiljnijih prilka za oba tima.

52. minut, odlična prilika da se postigne treći pogodak na samom startu drugog poluvremena. Subašić je primio loptu na nekih 20 metara, prošao je veoma elegantno dva igrača, izašao sam ispred golmana, ali je njegov udarac sa 14 metara odbranio Vasković, jer je lopta išla po sredini gola.

55. minut, Stamenković je rukom dobacio do polovine terena, loptu je primio Lazetić i odlično pronašao utrčalog Koromana, koji nije baš najbolje primio loptu, tako da je potencijalna situacija jedan na jedan otišla u nepovrat.

58. minut, Edgar je primio loptu na sredini terena, vukao je po desnoj strani sve do 10 metara od gola, nakon čega je uputio dobar centaršut, ali je prvo intervenisala odbrana Jagodine, a onda i Vasković, tako da nije bilo prilike za šut.

62. minut, Radosavljević je pokušao sa više od 30 metara, lopta je išla pod prečku, tako da je Stamenković bio primoran da izbaci loptu u korner.

U 63. minutu, izmena na obe strane. U Jagodini Prodanovića menja Mijailović.

U Crvenoj zvezdi, Blažić ulazi umesto Lazetića.

65. minut, žuti karton za Mihajlovića posle oštrog starta nad Koromanom.

66. minut, Milijaš je izveo prekid sa 35 metara sa desne strane, pronašao je Edgara na prvoj stativi, ali on je jedva zahvatio oštaru loptu, tako je ona završila preko gola.

67. minut, faul za naš tim na nekih 30 metara od gola Jagodine. Petković je izvođač, ali njegov odličan udarac koji je išao pod prečku nekako u korner izbija golman Vasković.

68. minut, Koroman je primio loptu na desnoj strani, prevario jednog igrača, uputio centaršut za Edgara, koji pokušava sa 5 metara od gola, ali lopta ide pored stative.

U 71. minutu, ponovo izmena na obe strane. Bojana Živković menja Vemić u redovima Jagodine.
U Crvenoj zvezdi u igru ulazi najbolji igrač na prijateljskoj utakmici sa Sremom, Some, a menja odličnog Subašića, strelca prvog gola.

75. minut, posle jednog dugog napada Jagodine, do lopte je došao Spasojević na 12 metara od gola Stamenkovića, ali je šutirao neprecizno iz dobre prilike, tako da lopta ide preko gola.

77. minut, Petković je priključio napadu , pokušao udarcem sa 25 metara, ali snažan udarac ide preko prečke.

79. minut, poslednja izmena u našem timu, Pekarić ulazi, Bogdanović izlazi.

GOOOOOL! 3:0, 80. minut. Bomba Nenada Milijaša!!! Posle dužeg napada našeg tima, Ninkov je proigrao našeg kapitena na nekih 30 metara, a on prosto rečeno uputio pravi projektil, koji je završio baš tamo gde se spajaju stativa i prečka. Napokon je postignut treći pogodak i na taj način praktično je rešeno pitanje pobednika.

82. minut, Pavlović je pokušao iz slobodnog udarca sa 25 metara, ali je njegov snažan udarac Stamenković izbio u korner.

86. minut, naši igrači i dalje vrše pravi presing na gol Jagodine. U jednom kontra napadu do lopte je došao Some, koji je pokušao sam sa nekih 10 metara sa desne strane, loptu brani Vasković, ona se odbija do Blažića koji šutira sa 15 metara, ali golman Jagodine ponovo interveniše i izbija loptu u korner.

89. minut, poslednja izmena u Jagodini, Lukić izlazi, Milenković ulazi.

Sudija je produžio utakmicu za 2 minuta.

Kraj utakmice.

Crvena zvezda je odigrala najbolju utakmicu ove sezone i zasluženo pobedila sa 3:0. Golman Jagodine Vasković bio je najbolji igrač gostiju na ovoj utakmicu , što praktično znači da je spasao svoj tim od težeg poraza.
Delije su bodrile svoj tim u svom stilu tokom svih 90 minuta.