Sudija: Gogić Miodrag, pomoćnici: Pavlović Branko i Bogićević Saša.

Strelci: Vilotić (62“), Popović (87“), Edgar (67“), Milijaš (74“).

FK ČUKARUČKI: Isailović, Okuka, Savić (kap.), Vilotić, Pajović, Stjepanović, Marinković, Nađ, Marković, Bester i Aganović.
FK CRVENA ZVEZDA: Radivojević, Ninkov, Gaj, Tomović, Petković, Marković, Lazetić, Bogdanović, Milijaš (kap.), Koroman i Edgar.

Od samog početka meča igrači Crvene zvezde kreću napadački. Ređaju se napadi, ali bez ozbiljnijih prilika.

5. minut, Edgar pokušava udarcem sa nekih 10 metara, ali je pozicija bila teška i lopta prolazi pored gola.

11. minut, Milijaš pokušava sa 20 metara, ali lopta odlazi pored stative.

18. minut, prva i odlična prilika za domaći tim. Aganović je izbegao ofsajd i izašao sam ispred Radivojevića, koji je istrčao i izbliza izblokirao šut Aganovića.

23. minut, posle prodora Lazetića kroz sredinu, lopta dolazi do Edgara, koji šutira sa ivice šesnaesterca, ali Isailović brani.

28. minut, Edgar prima dugu loptu u kaznenom prostoru, odlaže loptu za Milijaša, koji proigrava Lazetića, čiji plasiran šut ide pravo u gol uz stativu, ali nekako je Isailović izbacio ovu loptu u korner.

29. minut, Koroman je fauliran sa leđa na levom krilu, zbog čega Okuka dobija žuti karton.
Prekid izvodi Milijaš, šalje oštru loptu u sredinu, ali igrači Čukaričkog izbijaju loptu u korner. Posle izvedenog kornera, usledio je još jedan korner, ali ponovo bez ozbiljnije opasnosti po gol domaćina.

33. minut, Koroman probija po levoj strani, odlaže loptu za Petkovića, koji šalje odličan centaršut na Edgara, čiji udarac glavom ide pravo pod prečku, ali i ovoga puta Isailović šalje loptu u korner.

36. minut, kratak prekid zbog bakljade Delija.

44. minut, kontra Čukaričkog, Aganović pokušava da proigra Bestera u sredini, Radivojević istračava, ali ipak Ninkov prvi dolazi do lopte i izbija je u aut.

Sudija je pokazao da će se igrati još 4 minuta nadoknade.

45+2. minut, Milijaš šutira sa 25 metara, jako, ali po sredini gola, Isailović brani.

Utakmica je prekinuta pred sam kraj prvog poluvremena, a razlog je ulazak psa na teren. Pet minuta niko od ljudi Čukaričkog ništa ne radi, već čekaju da "radosni" pas izađe sa terena. Kapiten Čukaričkog je malo pojurio psa, koji se smilovao i napustio travnatu podlogu.

45+5. minut, posle kornera Zvezde, igrači Čukaričkog su izbili loptu skroz na plovinu našeg tima i do koje je prvi stigao Aganović, koji je izašao jedan na jedan sa Radivojevićem, ali naš golman još jednom dobro istrčava i sprečava pogodak za ekipu sa Banovog Brda.

Kraj prvog poluvremena. Inicijativa Crvene zvezde, 13 kornera za crveno-bele, bolje prilike za "Brđane".

Počinje drugo poluvreme, bez izmena u oba tima.

48. minut, Koroman je prošao po levoj strani, proigrao Milijaša u sredinu, koji šutira sa neki 10 metara na prvu stativu, ali Isailović ponovo brani i izbija loptu u korner.

59. minut, prva izmena u Čukaričkom, Aganovića menja Bojović.

1:0, 62. minut. Posle kornera, najviši u kaznenom prostoru Crvene zvezde je odbrambeni igrač Čukaričkog Vilotić, koji dovodi svoj tim u vođstvo.

63. minut, prva izmena u našem timu, Lazetića koji je zabeležio prvi nastup ove sezone, menja Tričkovski.

GOL! 1:1, 67. minut. Inicijativa se napokon isplatila. Dugo je trajao napad naše ekipe, lopta je došla do Milijaša  na nekih 20 metara od gola, a on odlično uposlio Edgara, koji „okreće“ svog igrača i pogađa gol levom nogom od stativu.

69. minut, igrači Čukaričkog prekidaju kontru Crvene zvezde, faulom nad Koromanom. Posle gužve koja je nastala nakon ovov faula, Petković dobija žuti karton.

70. minut, Koroman je odlično prigrao Tričkovskog na 20 metara od gola, on je vukao loptu do kaznenog prostora odakle je uputio udarac, ali je lopta završila u spoljni deo mreže.

GOOOL! 2:1, 74. minut. Koroman je fauliran sa leđa u kaznenom prostoru, zbog čega kapiten Čukaričkog Savić dobija žuti karton. Milijaš izvodi penal, šalje loptu u donji desni ugao, dok se golman baca na levu stranu. Kapiten našeg tima postiže gol za totalni preokret.
U nastavku, druga izmena za Čukarički, Marinkovića menja Kaličanin.

75. minut, treća izmena u Čukaričkom. Marković izlazi, Popović ulazi.

76. minut, kontra Zvezde, Petković prodire po levoj strani, oštro centrira u sredinu, ali odbrana Čukaričkog izbija loptu u korner.
Koroman izvodi korner, najviši u skoku je Gaj, koji odlično šutira, ali Isailović po ko zna koji put još bolje interveniše. Odlična prilika da se reši pitanje pobednika je propala.

79. minut, žuti karton za Tričkovskog zbog šutiranja lopte, nakon što je prethodno već dosuđen ofsajd.

83. minut, faul za Čukarički na nekih 40 metara sa desne strane od našeg gola. Prekid je izveden, lopta preskače sve u kaznenom prostoru i ide ga golu, ali je Edgar izbija sa nekih 2 metra. U nastavku se stvara gužva u našem kaznenom prostoru, do lopre prvi dolazi Radivojević, koji je usput i fauliran.

86. minut, druga izmena za nas, Pekarić debituje za Crvenu zvezdu, a menja Markovića.

2:2, 88. minut. U jednom dugom napadu našeg tima, Bogdanović gubi loptu, a Čukarički kreće u kontru tri na pet. Lopta dolazi do Bojovića skroz na desnom krilu, koji centrira u sredinu, lopta se odbija do Radivojevića, koji pravi prvu grešku na meču, ispušta loptu pravo na nogu Popovića koji izjednačuje rezultat.

Sudija je produžio drugo poluvreme za 3 minuta.

90. minut, Milijaš izvodi slobodan udarac sa 30 metara, ali se lopta od živog zida odbija u 20. korner za Zvezdu danas.

90+3. minut, Milijaš izvodi faul koji je napravljen nad njim, pokušava ponovo udarcem sa nekih 35 metara, ali Isailović „boksuje“ loptu i otklanja opasnost po svoj gol.