Sudija: Dumnjić Peđa , pomoćnici: Pajčin Miroslav i Vukelić Rade.
Strelci: Tričkovski (7"), Stevanović (24”ag.), Blažić (90").

RADNIČKI: Danić, Milunović, Mladenović, Marinković, Simov, Jovanović, Stefanović, Lazarević, Paunović, Stevanović, Jovanović.

CRVENA ZVEZDA: Stamenković, Tomović, Jaković, Pekarić, Petković, Nikolić, Milijaš, Lazetić, Koroman, Tričkovski i Kleo.

Fudbaleri Crvene zvezde krenuli su sa centra.

4. minut, prva prilika posle prodora Koromna po levoj strani, nakon čega je uposlio Tričkovskom, koji pokušava lobom iskosa sa leve strane, ali je golman Radničkog stigao i uhvatio loptu.

GOL! 1:0, 7. minut. Koroman je ponovo prošao po levoj strani, odložio je loptu za Petkovića, koji je pokušao udarcem sa 20 metara, na putu do gola lopta je zakačila i došla do Klea, ali je njegov udarca sa 5 metara golman Danić odbranio vrhovima prstiju, međutim na pravom mestu našao se Tričkovski, koji pogađa mrežu sa 2 metra i dovodi Zvezdu u rano vođstvo.

Igrači Radničkog pokušavaju da dođu do prilike preko dugih lopti njihovog veznog reda, s obzirom da je odbrana našeg tima postavljena skoro na polovini terena, ali za sada bez ozbiljnijih pretnji za Stamenkovića.

15. minut, prvi korner za Crvenu zvezdu izvodi Koroman, na kratko proigrava Lazetića, koji mu odigrava povratnu loptu, ali centaršut koji je usledio izbija odbrana Radničkog.

18. minut, Koroman se iznenada našao u prilici da šutira na gol, ali se nije najbolje snašao, tako da lopta odlazi pored gola.

20. minut, Jovanović pokušava sa 20 metara sa desne strane, ali lopta odlazi visko preko Stamenkovićevom gola.

22. minut, najbolja prilika za Nišlije posle neuspele ofsajd zamke naše odbrane, Lazarević se našao jedan na jedan sa Stamenkovićem, ali je naš golman odlično intervenisao i sprečio da domaćin iz prve oziljne prilike postigne gol.

GOOOL! 2:0, 24. minut. Prvo je usledila kontra Zvezde, posle koje je Kleo izborio korner posle odličnog udarca sa preko 20 metara.
Korner sa leve strane izveo je Koroman, precizno pronašao Klea, čiji šut glavom na putu ga golu, kači igrač Radničkog Stevanović i tako samo potvrđuje drugi gol za beogradske crveno-bele.

25. minut, Petković je prošao po levoj strani, pronašao Koromana u sredini, ali je njegov udarac iz okreta završio pravo u rukama Danića.

27. minut, Milijaš je izveo prekid sa oko 35 metara sa desne strane, do lopte je došao Tričkovski, ali je njegov udarac sa 6-7 metara odbrana Radničkog izbila u korner.
Nakon kornera, koji je izveo Koroman, najviši u skoku je Tričkovski, ali njegov udarac glavom ide pored gola.

33. minut, najbolji pojedinac domaćina Danić, glavni je krivac što još neki gol nije završio u njegovoj mreži. Ovog puta, odbranio je udarac Tričkovskog sa 20 metara.

Ređaju se napadi i korneri za Crvenu zvezdu, ali za sada bez novih prilika da se postigne treći pogodak.

39. minut, aut sa leve strane izveo je Petković, Tričkovski glavom loptu odlaže za Klea, ali je njegov udarac iz „makazica“ završio preko gola.

40. minut, žuti karton za Marinkovića zbog faula nad Tričkovskim.
Nakon izvedenog prekida, u priliku ponovo ulazi Tričkovski, ali i golman Danić ponovo brani.

42. minut, Milijaš je pokušao iz slobodnog udarca sa 25 metara sa desne strane, ali je i ovo puta golman Radničkog izašao kao pobednik i uhvatio loptu.

45. minut, Koroman je sa sredine terene odigrao dobru loptu u prostor za Klea, koji je primio loptu i šutirao sa 20 metara, ali je ona završila tik pored stative.

Kraj prvog poluvremena. Naš tim je mogao da završi prvih 45 minuta i ubedljivije, ali golman domaćina bio glavna prepreka za to i pored 9 kornera kojih smo imali.

Počinje drugo poluvreme, posle nekoliko minuta zakašnjenja.
Izmena u Radničkom, Stefanović izlazi, Ranđelović ulazi.
Dvostruka izmena u našem timu, Burzanović i Blažić menjaju Koromana i Milijaša.

50. minut, Lazetić je odlično prošao po desnoj strani, pronašao Tričkovskog na ivici peterca, ali njegovog pokušaj iz voleja izblokirao Jovanović.

54. minut, Tričkovski je šutirao sa 20 metara posle prodora po desnoj strani, ali lopta ide preko prečke-

56. minut, Pekarić se našao u odličnoj prilici posle prekida koji je izveo Blažić, ali je naš odbrambeni igrač pogodio samo sponjni deo mreže sa 2-3 metra.

Utakmica je prekinuta u 60. minutu na zahtev delegata meča.

65. minut, sudija pokazuje žuti karton Burzanoviću, zbog simuliranja po njegovom mišljenju.

68. minut, prvi korner na današnjem meču za Radnički, posle kojeg je usledio i drugi, ali u oba prekida bez šansi za gol.

69. minut, žuti karton za Nikolića, posle duela sa Milunovićem.

75. minut, Kleo je odigrao dupli pas sa Tričkovskim, ali je njegov udarac levom nogom sa 10 metara golman Danić ipak odbranio.

76. minut, Tričkovski je izašao sam ispred gola Radničkog posle asistencije Burzanovića, ali ga stigao Simov i faulirao sa leđa na ivici kaznenog prostora, zbog čeka je može se reći dobio samo žuti karton.

77. minut, poslednja izmena u Crvenoj zvezdi, Some ulazi u igru umesto veoma dobrog Klea danas.

80. minut, druga izmena u domaćem timu, Mitić menja Jovanovića.

89. minut, najbolja prilika za Radnički u drugom poluvremenu posle kornera, loptu je glavom zahvatio Stevanović, ali je Stamenković odličnom paradom sprečio gol.
U nastavku poslenja izmena u Radničkom, Lazarevića menja Ivanović.

Utakmica je produžena za 3 minuta, a to je četvrti sudija pokazao u 95. minutu.

GOOOOOL! 3:0, 90+9. minut. Iz munjevite kontre našeg tima pet na tri, Lazetić je proigrao Blažića na levom krilu, koji je vukao loptu sam sve do nekih 15 metara odakle je rutinski savladao danas raspoloženog Danića.

Kraj utakmice.
Crvena zvezda je odigrala mnogo bolje prvo poluvreme, u kojem je imala mnogo više prilika nego u drugom i koje je mogla da završi mnogo ubedljivije.
U drugom poluvremenu, ritam je znatno pao, ali je ipak posle dosta prilika, u poslednjim trenucima meča postignut i treći pogodak.
Naš tim se plasirao u 1/8 finala Lav Kupa Srbije.